Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Cesare Pavese

Cesare Pavese (1908 – 1950) İtalyan şair, romancı, çevirmen ve eleştirmen. Cesare Pavese, Torino’nun Santa Stefano Belbo köyünde bir memur çocuğu olarak doğdu. Torino Üniversitesi’nde edebiyat okudu. İngiliz ve Amerikan edebiyatlarına ilgi duydu, bitirme tezini Walt … Devamı »

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

Nina – 2016

Nina – 2016 Dünyaca ünlü efsanevi caz sanatçısı Nina Simone’nin hayat hikayesini anlatan ‘Nina’ 22 Nisan 2016’da Amerika’da gösterime giriyor. Yönetmen: Cynthia Mort Yazar: Cynthia Mort Oyuncular: Zoe Saldana, David Oyelowo, Mike Epps Yönetmenliğini Cynthia Mort’un … Devamı »

Welcome to Me

Welcome to Me – 2014

Welcome to Me

Welcome to Me

Yönetmen: Shira Piven
Yazar: Eliot Laurence
Oyuncular: Kristen Wiig (Alice Klieg), James Marsden (Rich Ruskin), Linda Cardellini (Gina Selway), Wes Bentley (Gabe Ruskin)

Borderline kişilik bozukluğu olan Alice Klieg, Kaliforniya Büyük Çekilişi’ni kazandıktan sonra hiç vakit kaybetmeden psikoloğunu ve ilaçlarını terk eder. Televizyonda kendisini izlerken sözünün kesilmesine aşırı derecede sinirlenen Alice, izlediği bir programın sunucusuyla tanışır ve aynı kanaldan sunuculuğunu kendisinin yapacağı bir program satın alır. Geçmişte başına gelenleri skeçlerle anlatıp hesaplaşma yaşayan, dobralığı, beklenmedik hareketleri ve cevapları, aklına geleni anında yapması, söylemesi ve cinsel isteklerini  tutmama gibi özellikleriyle Alice, alışılmadık bir karakter.

Welcome to Me

Welcome to Me

 

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Welcome to Me”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

Warcraft – 2016

Warcraft – 2016 Yönetmen: Duncan Jones Yazar: Duncan Jones, Charles Leavitt Oyuncular: Travis Fimmel, Paula Patton, Callan Mulvey Farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünya. Ülkeleri yok olan Ork’lar yeni bir koloni oluşturmak için, Azeroth … Devamı »

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Sanat Sokak

Gelişigüzel

The BFG – 2016

The BFG – 2016 1 Temmuz 2016’da Türkiye’de Yönetmen: Steven Spielberg Yazar: Melissa Mathison, Roald Dahl Oyuncular: Rebecca Hall, Mark Rylance, Bill Hader Yetimhanede yaşayan Sophie isimli küçük kız, bir dev tarafından kaçırılır. Bu dev, çocukları … Devamı »