Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Dava – Franz Kafka

Dava – Franz Kafka Yazar: Franz Kafka Çevirmen: Gülperi Sert Yayınevi : İş Bankası Kültür Yayınları Dava yazılışından bir süre sonra dünya sahnesine çıkan, yurttaşlık haklarının askıya alındığı, bir sivil itaatsizlik imasının dahi zulümle karşılandığı totaliter … Devamı »

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

Suicide Squad – 2016

Suicide Squad – 2016 Yönetmen: David Ayer Yazar: David Ayer, John Ostrander Oyuncular: Ben Affleck, Margot Robbie, Will Smith, Cara Delevingne, Jared Leto Amanda Waller tarafından işletilen A.R.G.U.S isimli gizli bir devlet kurumu, tehlikeli görevlere atamak … Devamı »

Matruşka – Adana Devlet Tiyatrosu

Matruşka – Adana Devlet Tiyatrosu

Oyun tek perdelik “romantik komedi”… Konusu ise hepimizi ilgilendiren bir konu… “KADIN ve ERKEK”… Hiçbirimizin yabancı olmadığı, durumlar, duygular, “an”lar…

Kadın-Erkek ilişkileri, Tuncer Cücenoğlu’nun usta kalemi, Hakan Boyav’ın sımsıcak rejisi ile izleyenlere keyifli dakikalar geçirtiyor.

Tam tiyatro tadıyla…

1 Perde / 1 Saat

Adana-Devlet-Tiyatrosu-Matruşka--
Yazan: Tuncer Cücenoğlu
Yöneten: Hakan Boyav
Dekor Tasarımı: Ceren Karahan
Giysi Tasarımı:
Ceren Karahan
Işık Tasarımı: H. İbrahim Karahan
Yönetmen Yardımcısı: Gökhan Doğan
Asistan: Simge Konrat

Adana-Devlet-Tiyatrosu-Matruşka

ROL DAĞILIMI
Adam: Gökhan Doğan
Kadın: Burçin Börü

Sahne Amiri:
Murat Dülger
Kondüvit: Murat Dülger
Işık Kumanda: Hamdi Erkan
Suflöz: Hülya Kaya

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Matruşka – Adana Devlet Tiyatrosu”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

Frida Kahlo – Aşk ve Acı

Frida Kahlo – Aşk ve Acı Yazar: Rauda Jamis Çevirmen: Hülya Uğur Tanrıöver Yayınevi : Everest Yayınları 20. yüzyılın popüler ikonlarından ressam, devrimci ve feminist Frida Kahlo’nun eserleri sürrealist olarak tanımlansa da kendisi bu tanımı, “Ben … Devamı »

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Sanat Sokak

Gelişigüzel

Nina – 2016

Nina – 2016 Dünyaca ünlü efsanevi caz sanatçısı Nina Simone’nin hayat hikayesini anlatan ‘Nina’ 22 Nisan 2016’da Amerika’da gösterime giriyor. Yönetmen: Cynthia Mort Yazar: Cynthia Mort Oyuncular: Zoe Saldana, David Oyelowo, Mike Epps Yönetmenliğini Cynthia Mort’un … Devamı »