Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Suicide Squad – 2016

Suicide Squad – 2016 Yönetmen: David Ayer Yazar: David Ayer, John Ostrander Oyuncular: Ben Affleck, Margot Robbie, Will Smith, Cara Delevingne, Jared Leto Amanda Waller tarafından işletilen A.R.G.U.S isimli gizli bir devlet kurumu, tehlikeli görevlere atamak … Devamı »

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

Snow Cake

Snow Cake – 2006

??????????????????????

Yönetmen: Marc Evans
Yazar: Angela Pell
Oyuncular: Alan Rickman (Alex), Sigourney Weaver (Linda), Carrie-Anne Moss (Maggie)

Bir araba kazası sonucunda travma geçiren bir adam ile otistik bir kadının ilişkisini anlatan, özellikle Sigourney Weaver’in üstün başarı gösterdiği Marc Evans filmi. Tabi Alan Rickman’ı da yabana atmamak gerek.

Snow Cake-Vivienne-İLK Kültür Sanat

Temposu ağır görünen ama karakter özelliği sayesinde ani çıkışları olan Snow Cake, bana göre gerçekten izlenilmesi gereken bir film.
Sigourney Weaver’in (kendi yeteneği haricinde) otizm ve Asperger sendromu ile ilgili bir yazar ve konuşmacı olan Ros Blackburn’den almış olduğu eğitim, Linda’yı bu kadar gerçekçi oynamasının nedeni diyebilirim.

Filmden Bir Şarkı

 

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Snow Cake”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Sanat Sokak

Gelişigüzel