Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Shine – 1996

Shine – 1996 Yönetmen: Scott Hicks Yazar: Jan Sardi (screenplay), Scott Hicks (story) Oyuncular: Geoffrey Rush (David Helfgott), Armin Mueller-Stahl (Peter), Noah Taylor (David Helfgott-Genç) Shine, Avustralyalı konçerto piyanisti David Helfgott’un gerçek yaşam hikayesini anlatıyor. David … Devamı »

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

Eflatun Kurdele – Heather Burch

Eflatun Kurdele Yazar: Heather Burch Çevirmen: Ayhan Ece Şirin Yayınevi : Arkadya Yayınları Bazen kelimelerin büyüsü hayatınızı değiştirir.  Tek yapmanız gereken sakince o fırtınanın dinmesini beklemektir… Kimsenin baskısı altında kalmadan hür iradenizle karar verebilmek kişinin en … Devamı »

Snow Cake

Snow Cake – 2006

??????????????????????

Yönetmen: Marc Evans
Yazar: Angela Pell
Oyuncular: Alan Rickman (Alex), Sigourney Weaver (Linda), Carrie-Anne Moss (Maggie)

Bir araba kazası sonucunda travma geçiren bir adam ile otistik bir kadının ilişkisini anlatan, özellikle Sigourney Weaver’in üstün başarı gösterdiği Marc Evans filmi. Tabi Alan Rickman’ı da yabana atmamak gerek.

Snow Cake-Vivienne-İLK Kültür Sanat

Temposu ağır görünen ama karakter özelliği sayesinde ani çıkışları olan Snow Cake, bana göre gerçekten izlenilmesi gereken bir film.
Sigourney Weaver’in (kendi yeteneği haricinde) otizm ve Asperger sendromu ile ilgili bir yazar ve konuşmacı olan Ros Blackburn’den almış olduğu eğitim, Linda’yı bu kadar gerçekçi oynamasının nedeni diyebilirim.

Filmden Bir Şarkı

 

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Snow Cake”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

Me Before You – 2016

Me Before You – 2016 Yönetmen: Thea Sharrock Yazar: Jojo Moyes (Senaryo), Jojo Moyes (Roman) Oyuncular: Emilia Clarke, Sam Claflin, Matthew Lewis Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatı altüst olan asık suratlı, aksi, geçimsiz Will’in, son derece pozitif, … Devamı »

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Sanat Sokak

Gelişigüzel