Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

Snow Cake

Snow Cake – 2006

??????????????????????

Yönetmen: Marc Evans
Yazar: Angela Pell
Oyuncular: Alan Rickman (Alex), Sigourney Weaver (Linda), Carrie-Anne Moss (Maggie)

Bir araba kazası sonucunda travma geçiren bir adam ile otistik bir kadının ilişkisini anlatan, özellikle Sigourney Weaver’in üstün başarı gösterdiği Marc Evans filmi. Tabi Alan Rickman’ı da yabana atmamak gerek.

Snow Cake-Vivienne-İLK Kültür Sanat

Temposu ağır görünen ama karakter özelliği sayesinde ani çıkışları olan Snow Cake, bana göre gerçekten izlenilmesi gereken bir film.
Sigourney Weaver’in (kendi yeteneği haricinde) otizm ve Asperger sendromu ile ilgili bir yazar ve konuşmacı olan Ros Blackburn’den almış olduğu eğitim, Linda’yı bu kadar gerçekçi oynamasının nedeni diyebilirim.

Filmden Bir Şarkı

 

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Snow Cake”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Shine – 1996

Shine – 1996 Yönetmen: Scott Hicks Yazar: Jan Sardi (screenplay), Scott Hicks (story) Oyuncular: Geoffrey Rush (David Helfgott), Armin Mueller-Stahl (Peter), Noah Taylor (David Helfgott-Genç) Shine, Avustralyalı konçerto piyanisti David Helfgott’un gerçek yaşam hikayesini anlatıyor. David … Devamı »

Sanat Sokak

Gelişigüzel

Zeytinli Rock Festivali-2016

2015 yılında 20 -23 Ağustos tarihleri arasında toplam 100.000’den fazla müzikseveri buluşturan, “tüm zamanların en iyi yerli kadrosu ve en kalabalık rock festivali” ünvanını alarak izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali, 2016’da uluslararası boyutta ses … Devamı »