Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Şok – Marc Raabe

Şok – Marc Raabe Yazar: Marc Raabe Çevirmen: Ebru Ersin Yayınevi : Pegasus Yayınları Uykusuz Gecelere Hazır Olun! Laura, yüzü dövmeyle kaplı bir adam tarafından kaçırılır ve birbirine benzeyen kadınların cesetlerinin sergilendiği bir odaya hapsedilir. Kadınların … Devamı »

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

Matruşka – Adana Devlet Tiyatrosu

Matruşka – Adana Devlet Tiyatrosu Oyun tek perdelik “romantik komedi”… Konusu ise hepimizi ilgilendiren bir konu… “KADIN ve ERKEK”… Hiçbirimizin yabancı olmadığı, durumlar, duygular, “an”lar… Kadın-Erkek ilişkileri, Tuncer Cücenoğlu’nun usta kalemi, Hakan Boyav’ın sımsıcak rejisi ile … Devamı »

Shine – 1996

Shine – 1996

Shine-1996

Yönetmen: Scott Hicks
Yazar: Jan Sardi (screenplay), Scott Hicks (story)
Oyuncular: Geoffrey Rush (David Helfgott), Armin Mueller-Stahl (Peter), Noah Taylor (David Helfgott-Genç)

Shine, Avustralyalı konçerto piyanisti David Helfgott’un gerçek yaşam hikayesini anlatıyor.

David Helfgott, çocukluktan itibaren Klasik müzik hayranı despot babası tarafından piyano başına oturtulmuş, en zor parçaları çalması için baskı yapılan birisidir.

Shine-1996-
Babasının onu sürekli en iyilerden birisi olacaksın şeklindeki telkinleri küçük David’in ruhsal yapısına zarar vermekte ve yaşadığı her küçük veya büyük çaptaki başarısızlıklar onu bunalıma sürüklemektedir.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Shine – 1996”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

The Descendants – 2011

The Descendants – 2011 Yönetmen: Alexander Payne Yazar: Alexander Payne, Nat Faxon Oyuncular: George Clooney, Shailene Woodley, Amara Miller Hawaii’li zengin toprak sahibi Matt King, eşi Elizabeth ciddi bir tekne kazası geçirip, yaşam ünitesine girdikten sonra … Devamı »

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Victor Hugo

Victor Marie Hugo (26 Şubat 1802 Besançon – 22 Mayıs 1885 Paris) Romantik akıma bağlı Fransız şair, romancı ve oyun yazarı. En büyük ve ünlü Fransız yazarlardan biri kabul edilir. Victor Hugo’nun Fransa’daki edebi ünü ilk olarak … Devamı »

Sanat Sokak

Gelişigüzel