Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

The Descendants – 2011

The Descendants – 2011 Yönetmen: Alexander Payne Yazar: Alexander Payne, Nat Faxon Oyuncular: George Clooney, Shailene Woodley, Amara Miller Hawaii’li zengin toprak sahibi Matt King, eşi Elizabeth ciddi bir tekne kazası geçirip, yaşam ünitesine girdikten sonra … Devamı »

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

Shine – 1996

Shine – 1996

Shine-1996

Yönetmen: Scott Hicks
Yazar: Jan Sardi (screenplay), Scott Hicks (story)
Oyuncular: Geoffrey Rush (David Helfgott), Armin Mueller-Stahl (Peter), Noah Taylor (David Helfgott-Genç)

Shine, Avustralyalı konçerto piyanisti David Helfgott’un gerçek yaşam hikayesini anlatıyor.

David Helfgott, çocukluktan itibaren Klasik müzik hayranı despot babası tarafından piyano başına oturtulmuş, en zor parçaları çalması için baskı yapılan birisidir.

Shine-1996-
Babasının onu sürekli en iyilerden birisi olacaksın şeklindeki telkinleri küçük David’in ruhsal yapısına zarar vermekte ve yaşadığı her küçük veya büyük çaptaki başarısızlıklar onu bunalıma sürüklemektedir.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Shine – 1996”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

Senden Önce Ben – Jojo Moyes

Senden Önce Ben – Jojo Moyes Yazar: Jojo Moyes Çevirmen: Ayşe Görür Yayınevi : Pegasus Birbirlerine aşktan başka verecek hiçbir şeyleri yoktu… Yaşamın ince detayları Lou’dan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı kafeye … Devamı »

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Welcome to Me

Welcome to Me – 2014 Yönetmen: Shira Piven Yazar: Eliot Laurence Oyuncular: Kristen Wiig (Alice Klieg), James Marsden (Rich Ruskin), Linda Cardellini (Gina Selway), Wes Bentley (Gabe Ruskin) Borderline kişilik bozukluğu olan Alice Klieg, Kaliforniya Büyük Çekilişi’ni kazandıktan … Devamı »

Sanat Sokak

Gelişigüzel