Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Suicide Squad – 2016

Suicide Squad – 2016 Yönetmen: David Ayer Yazar: David Ayer, John Ostrander Oyuncular: Ben Affleck, Margot Robbie, Will Smith, Cara Delevingne, Jared Leto Amanda Waller tarafından işletilen A.R.G.U.S isimli gizli bir devlet kurumu, tehlikeli görevlere atamak … Devamı »

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

Shine – 1996

Shine – 1996

Shine-1996

Yönetmen: Scott Hicks
Yazar: Jan Sardi (screenplay), Scott Hicks (story)
Oyuncular: Geoffrey Rush (David Helfgott), Armin Mueller-Stahl (Peter), Noah Taylor (David Helfgott-Genç)

Shine, Avustralyalı konçerto piyanisti David Helfgott’un gerçek yaşam hikayesini anlatıyor.

David Helfgott, çocukluktan itibaren Klasik müzik hayranı despot babası tarafından piyano başına oturtulmuş, en zor parçaları çalması için baskı yapılan birisidir.

Shine-1996-
Babasının onu sürekli en iyilerden birisi olacaksın şeklindeki telkinleri küçük David’in ruhsal yapısına zarar vermekte ve yaşadığı her küçük veya büyük çaptaki başarısızlıklar onu bunalıma sürüklemektedir.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Shine – 1996”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

Nina – 2016

Nina – 2016 Dünyaca ünlü efsanevi caz sanatçısı Nina Simone’nin hayat hikayesini anlatan ‘Nina’ 22 Nisan 2016’da Amerika’da gösterime giriyor. Yönetmen: Cynthia Mort Yazar: Cynthia Mort Oyuncular: Zoe Saldana, David Oyelowo, Mike Epps Yönetmenliğini Cynthia Mort’un … Devamı »

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Sanat Sokak

Gelişigüzel