Miss Peregrine's Home for Peculiar Children – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

İlk Kültür Sanat – Instagram

Warcraft – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Grey – E L James

Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Gelişigüzel

The Descendants – 2011

The Descendants – 2011

The Descendants

Yönetmen: Alexander Payne
Yazar: Alexander Payne, Nat Faxon
Oyuncular: George Clooney, Shailene Woodley, Amara Miller

Hawaii’li zengin toprak sahibi Matt King, eşi Elizabeth ciddi bir tekne kazası geçirip, yaşam ünitesine girdikten sonra tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye karar verir. İki genç kız babası olan Matt, kızlarını alıp bir tatile çıkar ve kızlarıyla olan ilişkisinin hiç de hayal ettiği gibi olmadığını farkeder. Matt, bu durumu düzeltmeye kararlıdır fakat kötüye giden akıl sağlığı onun için hayatı oldukça zorlaştıracaktır. Geçmişini ve geleceğini yeniden değerlendiren Matt, ailesinden kalan büyük mal varlığını satma kararı alır.

The Descendants

The Descendants

Tags

You may also like...

0 thoughts on “The Descendants – 2011”

Bir Cevap Yazın

Gelişigüzel

Matruşka – Adana Devlet Tiyatrosu

Matruşka – Adana Devlet Tiyatrosu Oyun tek perdelik “romantik komedi”… Konusu ise hepimizi ilgilendiren bir konu… “KADIN ve ERKEK”… Hiçbirimizin yabancı olmadığı, durumlar, duygular, “an”lar… Kadın-Erkek ilişkileri, Tuncer Cücenoğlu’nun usta kalemi, Hakan Boyav’ın sımsıcak rejisi ile … Devamı »

Storks – 2016 – Trailer

Gelişigüzel

Sanat Sokak

Gelişigüzel