Grey – E L James Yazar: E L James Çevirmen: İstem Erdener Yayınevi : Doğan Kitap Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor! Şimdi Anlatma Sırası Christian’da… Sende bir şeyler var Anastasia. Uzak … Devamı »

Şeker Portakalı – Jose Mauro De Vasconcelos Yazar: Jose Mauro De Vasconcelos Çevirmen: Aydın Emeç Yayınevi : Can Çocuk Yayınları Yazarlıkta karar kılıncaya kadar, boks antrenörlüğünden ressam ve heykeltıraşlara modellik yapmaya, muz plantasyonlarında hamallıktan gece kulüplerinde … Devamı »

Independence Day: Resurgence – 2016 Yönetmen: Roland Emmerich Yazar: Carter Blanchard (Senaryo), Dean Devlin Stars: Liam Hemsworth, William Fichtner, Maika Monroe Yeni bir güneş tehdidi altında olan ve tükenmenin eşiğine gelen dünyamızı, bir kaç cesur erkek … Devamı »

Senden Önce Ben – Jojo Moyes Yazar: Jojo Moyes Çevirmen: Ayşe Görür Yayınevi : Pegasus Birbirlerine aşktan başka verecek hiçbir şeyleri yoktu… Yaşamın ince detayları Lou’dan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı kafeye … Devamı »